Święto Komisji Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klas pierwszych 2023/24

Utworzono dnia 15.10.2023
Święto Komisji Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klas pierwszych ????????‍????????
Od rana w naszej placówce panowała świąteczna atmosfera. Dzisiaj swoje święto mieli Nauczyciele oraz dzieci z klas pierwszych.
Wspaniale nasze Pierwszaki zaprezentowały się przed licznie zebraną publicznością oraz naszymi gośćmi, w przedstawieniu przygotowanym przez panie: Katarzynę Furman, Beatę Murzyn oraz Irenę Sosnowską.
Pan Wójt Wacław Żarski złożył wszystkim najlepsze życzenia oraz wręczył nagrody Wójta Gmina Raciechowice ????. Pani Dyrektor Agnieszka Podsiadło pasowała dzieci klas pierwszych na uczennice i uczniów naszej szkoły oraz wręczyła Dyplomy Pasowania. Po ślubowaniu nagrodziła nauczycieli Nagrodami Dyrektora Szkoły. ????????Serdeczne życzenia i podziękowania dla Nauczycieli i Pracowników Szkoły złożyli również Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski.????????????????.
Na zakończenie spotkania wystąpiły Przedszkole Raciechowice z montażem słowno - muzycznym.
W dobrej, serdecznej atmosferze rozeszliśmy się do klas. ????
Zapraszamy na fotorelację ????????️

Święto Komisji Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klas pierwszych 2023/2024